• head_banner

GPON moduli

  • Huawei GPON OLT C++ optical transceiver on GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Huawei GPON OLT C ++ GPON platasidagi GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF optik qabul qilgich

    Ta'rif Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-portli GPON OLT interfeys platasi GPLF - bu Huawei MA5800 Series OLT Huawei 16-GPON port interfeys kartasining B + / C + / C ++ bilan eng ko'p sotiladigan GPON xizmat ko'rsatish kengashi. SFP moduli Yordamni ajratilgan ratsion 1: 128 uzatish tezligi: 2.488Gbit / s, qabul qilish tezligi: 1.244Gbit / s interfeys turi: SC / PC maksimal uzatish masofasi: 20 km to'lqin uzunligi: 1490nm, qabul to'lqin uzunligi: 1310nm standartlarga muvofiqligi: ITU-T G .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984 ...