• head_banner

40G QSFP +

  • 10KM 40G QSFP+ Optical Module

    10KM 40G QSFP + optik modul

    The QSFP+ transduser-modullar soniyasiga 40 Gigabit tezlikda ko'p modali tolaga ulanish uchun mo'ljallangan. Ular QSFP + MSA va IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 ga mos keladi, qabul qilgichning optik transmitter qismi 4 kanalli VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser) massivini, 4 kanalli kirish tamponini va lazer drayverini, boshqaruv va noaniqlikni o'z ichiga oladi. bloklar. Qabul qilgichning optik qabul qilgich qismi 4 kanalli PIN-kodli fotodiodlar majmuasini, 4 kanalli TIA massivini, 4 kanalli chiqish buferini, boshqaruv bloklarini o'z ichiga oladi. 

     

     

     

  • 100M 40G QSFP+ Optical Module

    100M 40G QSFP + optik modul

    The QSFP+ transduser-modullar soniyasiga 40 Gigabit tezlikda ko'p modali tolaga ulanish uchun mo'ljallangan. Ular QSFP + MSA va IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 ga mos keladi, qabul qilgichning optik transmitter qismi 4 kanalli VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser) massivini, 4 kanalli kirish tamponini va lazer drayverini, boshqaruv va noaniqlikni o'z ichiga oladi. bloklar. Qabul qilgichning optik qabul qilgich qismi 4 kanalli PIN-kodli fotodiodlar majmuasini, 4 kanalli TIA massivini, 4 kanalli chiqish buferini, boshqaruv bloklarini o'z ichiga oladi. 

     

     

     

  • 40KM 40G QSFP Optical Module

    40KM 40G QSFP optik moduli

     

    The HUAQ40E 40Km optik aloqa dasturlari uchun mo'ljallangan transceiver moduli. Dizayn IEEE P802.3ba standartidagi 40GBASE-ER4 ga mos keladi. Modul 10Gb / s elektr ma'lumotlarining 4 ta kirish kanalini (ch) 4 ta CWDM optik signaliga o'zgartiradi va ularni 40Gb / s optik uzatish uchun bitta kanalga multipleksor qiladi. Aksincha, qabul qiluvchi tomonda modul optik ravishda 40 Gb / s tezlikni 4 ta CWDM kanal signallariga kiritadi va ularni 4 kanalli chiqish elektr ma'lumotlariga o'zgartiradi.

    4 ta CWDM kanalining markaziy to'lqin uzunligi ITU-T G694.2 da belgilangan CWDM to'lqin uzunligi panjarasining a'zolari sifatida 1271, 1291, 1311 va 1331 nm. Uning tarkibida optik interfeys uchun dupleksli LC ulagichi va elektr interfeysi uchun 38 pinli ulagich mavjud. Uzoq masofali tizimdagi optik dispersiyani minimallashtirish uchun ushbu modulda bitta rejimli tola (SMF) qo'llanilishi kerak.

    Mahsulot QSFP ko'p manbali kelishuviga (MSA) muvofiq form-faktor, optik / elektr aloqasi va raqamli diagnostika interfeysi bilan yaratilgan. U harorat, namlik va EMIinterferentsiyani o'z ichiga olgan eng qattiq tashqi ish sharoitlarini qondirish uchun ishlab chiqilgan.

    Modul bitta + 3.3V quvvat manbaidan ishlaydi va LVCMOS / LVTTL global boshqarish signallari, masalan, Present Preset, Reset, Interrupt and Low Power Mode mavjud. 2-simli ketma-ket interfeys yanada murakkab boshqarish signallarini yuborish va qabul qilish va raqamli diagnostika ma'lumotlarini olish uchun mavjud. Dizaynning maksimal darajada moslashuvchanligi uchun alohida kanallarga murojaat qilish va foydalanilmagan kanallarni yopish mumkin.

     

    Ushbu mahsulot 4-kanalli 10Gb / s elektr kirish ma'lumotlarini CWDM optik signallariga (yorug'lik), boshqariladigan 4-to'lqin uzunlikdagi tarqatilgan teskari aloqa lazeri (DFB) massivi orqali o'zgartiradi. Yorug'lik MUX qismlari tomonidan 40 Gb / s ma'lumot sifatida birlashtirilib, SMF-dan transmitter modulidan tarqaladi. Qabul qiluvchilar moduli 40 Gb / s CWDM optik signallarini kiritishni qabul qiladi va uni turli to'lqin uzunlikdagi 4 ta alohida 10 Gb / s kanallarga deliplekslashadi. Har bir to'lqin uzunligidagi yorug'lik diskret ko'chki fotodiodasi (APD) tomonidan to'planadi va keyin TIA tomonidan, so'ngra post kuchaytirgich bilan kuchaytirilgandan so'ng elektr ma'lumotlari sifatida chiqadi.

     

    The HUAQ40E QSFP ko'p manbali kelishuviga (MSA) muvofiq form faktor, optik / elektr aloqasi va raqamli diagnostika interfeysi bilan yaratilgan. U harorat, namlik va EMI shovqinlarini o'z ichiga olgan eng qattiq tashqi ish sharoitlarini qondirish uchun ishlab chiqilgan. Modul juda yuqori funktsionallik va xususiyatlarni birlashtirishni taklif qiladi, unga ikki simli ketma-ket interfeys orqali kirish mumkin.