• head_banner

10G SFP + DWDM

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP + DWDM

    HUASDxx1XL-C (I) D40 kengaytirilgan kichik shakldagi faktorli ulanadigan SFP + transmitterlari SingleMode tolasi orqali 40 km gacha bo'lgan 10 Gigabit Ethernet aloqalarida foydalanish uchun mo'ljallangan. Ular SFF-8431, SFF-8432 va ITU-T G.698.1 ga mos keladi. Transceiver konstruktsiyalari mijozlarga telekommunikatsiya uchun eng yaxshi echimlarni taqdim etish uchun yuqori ishlashi va iqtisodiy samaradorligi uchun optimallashtirilgan.

    Ushbu transceiver ikkita bo'limdan iborat: transmitter bo'limi sovutilgan EML lazerini o'z ichiga oladi. Va qabul qilgich qismi TIA bilan birlashtirilgan PIN-kodli fotodioddan iborat. Barcha modullar I sinf lazer xavfsizligi talablariga javob beradi. Raqamli diagnostika funktsiyalari SFF-8472-da ko'rsatilgandek, ikkita simli ketma-ket interfeys orqali mavjud, bu qurilmaning ishlash parametrlariga real vaqt rejimida kirish imkoniyatini beradi, masalan, qabul qiluvchi-uzatuvchi harorati, lazerning tok kuchi, uzatiladigan optik quvvat, qabul qilingan optik quvvat va qabul qilgich-uzatuvchi kuchlanish .